Main top background
ODBIERZ SWÓJ BONUS POWITALNY
AŻ DO 4000 PLN + 400 DARMOWYCH SPINÓW

Zakłady bukmacherskie boks to wspaniała forma rozrywki

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem boksu, czy też ta dyscyplina sportowa jest Ci zupełnie obca, nie można przejść obojętnie obok tego, że jest to zapewne czwarta lub piąta (zależnie od pory roku!) najpopularniejsza dyscyplina sportowa w naszym kraju. A to oznacza, że mnóstwo ludzi w Polsce pasjonuje się meczami bokserskimi i pojedynczymi walkami. Często to zamiłowanie rozciąga się nie tylko na sam boks, ale także i na MMA, stąd też tak ogromna popularność w naszym kraju właśnie sztuk walki. Eksperci szacują, że starcia na ringu w szczytowych momentach śledzi u nas nawet pół miliona osób jednocześnie!

Oczywiście ta sytuacja przekłada się także na dostępne u nas na boks zakłady bukmacherskie, których jest naprawdę sporo. Rzecz jasna ich liczba się waha w zależności od pory roku i tego, czy w danym momencie organizowane są jakieś walki bokserskie lub wielkie turnieje na które można postawić zakłady bulmacherskie. Niemniej jednak dla miłośników bukmacherki internetowej i właśnie boksu, gama dostępnych opcji jest naprawdę spora.

Czy warto obstawiać zakłady na boks?

Jak wspomnieliśmy powyżej, boks nie jest najpopularniejszą dyscypliną sportu w naszym kraju, jest czwarty lub piąty w kolejności. Lista wygląda w następujący sposób:

  • Piłka nożna;
  • Siatkówka;
  • Żużel;
  • Skoki narciarskie (ale tylko w zimie).

Boks to wciąż niezwykle popularny sport, który fascynuje ponad pół miliona fanów — dlatego też boks zakłady obejmują sporą część oferty naszego serwisu bukmacherskiego, Vulkan Bet. A czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie są różne odmiany zakładów na tę dyscyplinę sportu? W końcu dla każdego, kto choć raz chciał spróbować swoich sił w typowaniu wyników walk, jest oczywiste, że zakłady na boks to coś zupełnie innego niż same tylko końcowe rozstrzygnięcia — opcji jest o wiele więcej! Oto skrócone wyjaśnienie najpopularniejszych terminów:

  • Money Line — jest to zakład na końcowe zwycięstwo, czyli najbardziej typowy z możliwych. A ten tajemniczo brzmiący termin Money Line to po prostu amerykańskie określenie tego rodzaju.
  • Handicap — zakład tego typu stosowany jest dla dwóch różniących się siłą rywali. Jeśli na przykład podczas rozgrywki między Kowalskim i Nowakiem na tego drugiego dostępny jest handicap 3, to wygrany zakład boks będzie zawsze wtedy, jeśli Nowak przegra na punkty mniejszą różnicą, niż 3.
  • Parlay — są to zakłady bukmacherskie na boks łączące na jednym kuponie kilka wydarzeń o różnych kursach. Wtedy obliczany jest kurs wynikowy będący iloczynem wszystkich kursów składowych. Kupon taki jest wygrany tylko wtedy, kiedy trafione zostaną wszystkie typy wchodzące w jego skład. Możesz spotkać się też z określeniem „akumulator”.
  • Point Spread — to w zasadzie to samo, co handicap, obejmuje węższy zakres dyscyplin, bo jedynie te, w których rozstrzygnięcia oparte są o punkty, a nie na przykład o czas.
  • Live betting — czyli zakłady na żywo. Najnowsza, emocjonująca opcja polegająca na tym, że możesz obstawiać dane wydarzenie w trakcie jego trwania, reagując na zmianę sytuacji na ringu (albo na boisku lub torze, jeśli obstawiasz inne dyscypliny niż boks).

Dlaczego warto wybrać nasz serwis internetowy, VulkanBet?

Jeśli interesują Cię zakłady bukmacherskie online boks, to możemy dać Ci bardzo cenną i przydatną radę. Otóż w naszej witrynie znajdziesz bardzo rozbudowaną sekcję dotyczącą zakładów sportowych, w której naturalnie udostępniamy Ci niezwykle bogaty dział poświęcony Twojej ulubionej dyscyplinie sportu. Mamy rzecz jasna na myśli zakłady na boks. Możesz tutaj obstawiać mnóstwo turniejów, walk i popularnych gal bokserskich. Zauważ, że osobno grupujemy MMA i boks, co oznacza, że jeśli jesteś fanem ogólnie sztuk walki, a nie tylko boksu, to warto przeglądać obie kategorie.

Możemy Ci zapewnić najbardziej atrakcyjne kursy na rynku, jak również niezrównaną wręcz łatwość obsługi. Wystarczy, że wejdziesz w dowolną opcję, a następnie wybierzesz dostępne boks zakłady. Otworzy się na ekranie przez Tobą wykaz organizowanych w najbliższym czasie walk w tej dyscyplinie sportu. Kliknij wybraną z nich, a ujrzysz dostępne rodzaje zakładów. Każda dostępna opcja w zakłady bukmacherskie boks symbolizowana jest przez kurs określający prawdopodobieństwo zaistnienia tego wydarzenia. Oczywiście im niższy kurs (bliższy 1,00), tym wyższe prawdopodobieństwo — a to oznacza, że najwyższy kurs przekłada się na bardzo niską szansę trafienia!

Kliknij wybraną przez siebie opcję (zazwyczaj jest to po prostu wynik końcowy). Po prawej stronie ujrzysz zielony element opisany jako BETTING SLIP. To Twój kupon zawierający wszystkie dodane przez Ciebie zakłady. Możesz naturalnie umieścić tutaj ile chcesz zakładów na wiele różnych dyscyplin. Potem zostaje tylko wybrać stawkę na zakład i zatwierdzić kupon. Obstawianie boksu jest gotowe. To naprawdę jest aż tak proste!

Teraz już wiesz, jak obstawiać zakłady bokserskie

Skoro dotarłeś już do tego miejsca naszego dzisiejszego artykułu, to z pewnością wiesz doskonale, czym są zakłady sportowe boks, a także na czym polega obstawianie. Oczywiście dowiedziałeś się także, który bukmacher boks jest najlepszy — i tutaj z dumą powtarzamy, że to właśnie nasz serwis piastuje bezdyskusyjnie pozycję lidera pod tym względem.

Dlatego też nie wahaj się dłużej, odwiedź naszą witrynę, zarejestruj się w Vulkan Bet i następnie zagraj, obstawiając swoich ulubionych zawodników. Życzymy Ci dużo udanych typów, atrakcyjnych kursów, wysokich wygranych i hojne bonusy w zakładach bukmacherskich zlecanych za naszym pośrednictwem!