Main top background
ODBIERZ SWÓJ BONUS POWITALNY
AŻ DO 4000 PLN + 400 DARMOWYCH SPINÓW

DOTA 2 zakłady bukmacherskie online — dowiedz się więcej

Jeśli interesują Cię wydarzenia związane, ogólnie rzecz biorąc, z rywalizacją e-sportową, to zapewne interesowałeś się już także możliwościami obstawiania rozstrzygnięć różnego rodzaju imprez i wydarzeń w grach wideo. A czy wiesz o tym, że DOTA 2 zakłady to jedna z najpopularniejszych opcji u internetowych bukmacherów? Może Cię to dziwić, jako że większość laików kojarzy esport z Counter Strike: Global Offensive lub League of Legends. I słusznie, ale DOTA 2 to trzecia gra uzupełniająca czołową trójkę topowych tytułów e-sportowych.

Nie powinno być to dla nikogo zaskoczeniem, jako że DOTA 2 to jedna z najczęściej wybieranych gier e-sportowych przez graczy z Polski. Cieszy się ona także ogromnym zainteresowaniem fanów. Dlatego też zakłady DOTA 2 w naszym serwisie Vulkan Bet zajmują istotną część oferty bukmacherskiej. Liczba graczy na całym świecie w tę wspaniałą pozycję w 2015 roku przekroczyła milion i obecnie dobija już do dwóch milionów. Polska scena DOTA 2 jest naturalnie mniej liczna i obejmuje około 10 tysięcy osób regularnie grających w ten tytuł oraz około 400 graczy biorących udział w profesjonalnych rozgrywkach na poziomie krajowym i międzynarodowym.

DOTA 2 zakłady na rozgrywki e-sportowe

Jak wspomnieliśmy na wstępie, ta gra jest jedną z najpopularniejszych na świecie, jeśli chodzi o rozgrywki e-sportowe. Nie powinno więc nikogo dziwić, że podobnie wysoką popularnością cieszą się DOTA 2 zakłady bukmacherskie. Co ważne, dla tej gry organizowane są nie tylko zawody na poziomie amatorskim — to byłby spory błąd ograniczać ją tylko do popularnych, niezobowiązujących rozgrywek między znajomymi. Tak naprawdę to największa siła tej gry dotyczy wielkich turniejów o zasięgu ogólnoświatowym. Mamy na przykład zakłady na DOTA 2 w Vulkan Bet dla takich imprez jak:

 • DreamLeague — czołowe rozgrywki w formacie ligowym dla profesjonalnych drużyn z całego świata.
 • ESL — turniej DOTA 2 organizowane pod egidą Electronic Sports League.
 • The International — najbardziej prestiżowy turniej o randze mistrzostw świata w DOTA 2 organizowany przez firmę Valve
 • DOTA Summit — kolejne międzynarodowe rozgrywki dla specjalnie wyselekcjonowanych, najlepszych zespołów.

Jeśli więc interesuje Cię DOTA obstawianie, to jak widzisz, masz naprawdę mnóstwo opcji do wyboru u naszego bukmachera VulkanBet.

Poznaj bliżej obstawianie meczy DOTA 2

Obstawianie meczy DOTA 2 VulkanBet odbywa się na podobnej zasadzie, co w przypadku wszystkich innych zakładów sportowych oraz e-sportowych. Wybierasz sobie interesujący Cię turniej lub konkretne mecze, a następnie przeglądasz dostępne rodzaje zakładów oraz oferowane dla nich kursy na stronie Vulkan Bet. Klikasz tę konkretną pozycję, która wzbudzi Twoje zainteresowanie. Wtedy odpowiedni zakład zostanie dodany do Twojego kuponu. Gdy już uznasz, że jesteś gotowy do obstawienia, to możesz wysłać swoje DOTA 2 zakłady free (jeśli otrzymałeś bonus VulkanBet w formie darmowego zakładu) lub po uprzednim wybraniu stawki na ten kupon. To już wszystko!

Zauważ oczywiście, że możesz obstawiać nie tylko końcowe rozstrzygnięcia, ale także (podobnie jak w przypadku innych dyscyplin sportowych), specyficzne wydarzenia w trakcie rozgrywki, czyli zakłady na żywo w Vulkan Bet. Oto kilka typowych opcji:

 • Typowanie wyników rozgrywki na konkretnej mapie. DOTA 2 zakłady map wielu mogą dotyczyć, dlatego też najlepiej skupić się na tych, które znasz najlepiej, co chyba oczywiste.
 • Typowanie typu over lub under — dla konkretnych wyników.
 • Moneyline — najprostszy zakład, w którym typujesz po prostu zwycięzcę meczu.
 • Przewaga zabójstw przeciwników, czyli tak zwanych killsów.
 • Pierwsza krew, czyli drużyna, która jako pierwsza uśmierci jednego z przeciwników.
 • Zabójstwa potworów specjalnych, jak Roshan lub kurierów.
 • Możliwość tworzenia zakładów live, czyli na żywo, jeszcze w trakcie trwania meczu.

Oczywiście to tylko ogólny opis, na fanów tej gry czeka także wiele innych opcji do wyboru w Vulkan Bet zakłady Dota 2.

Najlepiej obstawiać zakłady DOTA 2 w serwisie VulkanBet

Jak wspomnieliśmy powyżej, obstawianie zakładów w DOTA 2 jest banalnie proste. Wybierasz sobie interesujące Cię typy i zakłady, sprawdzasz, czy kursy są odpowiednio dla Ciebie atrakcyjne, a następnie, klikając w odpowiednie pozycje, dodajesz je do kuponu. Następnie sprawdzasz, czy faktycznie kupon zawiera wszystkie interesujące Cię pozycje, ustalasz kwotę, jaką chcesz postawić na ten konkretny kupon i wysyłasz swoje zakłady bukmacherskie, zatwierdzając po prostu tej konkretny kupon.

A dlaczego na DOTA 2 bet najlepiej złożyć w serwisie internetowym VulkanBet? To bardzo proste. Znajdziesz tutaj najbardziej rozbudowaną ofertę zakładów sportowych i e-sportowych. To nie tylko pod względem samej tylko liczby imprez, ale także opcji zakładów dla konkretnego wydarzenia, jak opisaliśmy powyżej. Dodaj do tego atrakcyjne kursy, wspaniałe bonusy i promocje oraz brak jakichkolwiek ukrytych opłat i prowizji, aby otrzymać w efekcie jeden z najlepszych na rynku, jeśli w ogóle nie najlepszy serwis bukmacherski.

Dla miłośników obstawiania DOTA 2 — Vulkan Bet

Jeśli więc lubisz śledzić zmagania drużyn w tej grze, to jesteśmy przekonani, że te zakłady bukmacherskie na Dota 2 zapewnią Ci naprawdę ogromną dawkę dodatkowych emocji. A co więcej — możesz w łatwy sposób wygrać trochę dodatkowych pieniędzy. Może nawet bardzo dużo, jeśli będziesz umiejętnie planować swoje zakłady na rozgrywki, opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu.

Niezależnie od tego, uważamy, że optymalnym wyborem dla Twojego nowego hobby będzie nasz bukmacher online VulkanBet, właśnie z powodów wymienionych powyżej. Po prostu oferta naszego serwisu internetowego została perfekcyjnie wręcz dobrana do potrzeb fanów e-sportu, a w szczególności graczy, którzy uwielbiają zakłady e-sport. Życzymy więc powodzenia w udanym typowaniu!